بانک کشاورزی مرکزی ۵۴۲ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد

مدیر شعب بانک کشاورزی در استان مرکزی گفت: ۵۴۲ میلیارد ریال تسهیلات از محل اعتبارات اشتغال فراگیر و اشتغال پایدار روستایی و عشایری امسال توسط این بانک در استان به متقاضیان پرداخت شد.

«مسعود رضایی» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پرداخت این تسهیلات در طرح های اشتغال فراگیر و اشتغال پایدار روستایی و عشایری ۸۶۱ شغل جدید در استان به همراه داشته است.
وی ادامه داد: ۵۱۲ میلیارد ریال منابع مالی از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و عشایری به بانک کشاورزی استان مرکزی اختصاص یافت که به منظور حمایت مالی از متقاضیان با پیگیری های انجام شده ۱۹۰ میلیارد ریال به اعتبار مرحله نخست به بانک کشاورزی استان افزوده شد.

مدیر شعب بانک کشاورزی در استان مرکزی خاطرنشان کرد: بیش از ۴۴۷ میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت با اختصاص اعتبارات طرح ملی توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری در قالب ۲۹۹ طرح به متقاضیان پرداخت شده است که پرداخت این تسهیلات ۷۴۶ فقره شغل جدید و ۲ هزار و ۵۲۶ فقره شغل به صورت غیر مستقیم در استان به همراه داشته است.

رضایی افزود: بانک کشاورزی استان مرکزی علاوه بر پرداخت این تسهیلات بیش از ۹۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در قالب ۳۸ طرح به متقاضیان پرداخت کرده است.

وی ادامه داد: بهره برداری از این طرح ها ۱۱۷ شغل جدید مستقیم و ۳۹۲ فقره شغل غیر مستقیم در استان مرکزی به همراه داشته است.
مدیر شعب بانک کشاورزی در استان مرکزی گفت: توسعه بخش کشاورزی، نوسازی و بهسازی عوامل تولید اصلاح روش های تولید و اقتصادی درون زا را به همراه داشته و با برنامه ریزی و حمایت از فروش تولیدات، پویایی اقتصاد و تبیین عملی اقتصاد مقاومتی در استان می شود.

بانک کشاورزی با ۵۷ شعبه، ۸۰ دستگاه خودپرداز و ۹ هزار و ۱۸۰ دستگاه کارتخوان با هدف حفظ منابع پایه، تولید ارزش افزوده و اشتغالزایی در راستای رونق تولید در سطح شهرها و روستاهای استان مرکزی به شهروندان خدمت رسانی می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *